У костелі святого Антонія відбулася Хресна Дорога в наміренні завершення війни

5 квітня 2023 року у львівському костелі св. Антонія відбулася Свята Меса та Хресна дорога, яку в намірі завершення війни в Україні звершив Митрополит Львівський РКЦ Мечислав. Про це пише сайт парафіяльний сайт Санктуарію святого Антонія. 

Упродовж багатьох років Хресна Дорога у Велику Середу відбувалася вулицями міста Львова – від Митрополичої Базиліки до храму святого Антонія. Проте у зв’язку з війною брати-францисканці були вимушені провести богослужіння в храмі.

У Літургії та богослужінні Хресної Дороги взяли участь парафіяни і гості міста. Спільно з Архиєпископом звершували Євхаристію і брали участь в богослужінні о. Ян Тимань, вікарій парафії Митрополичої Базиліки Внебовзяття Пресв. Діви Марії, бр. Станіслав Пенкала, вікарій кустодії францисканців в Україні, який виголосив гомілію, та бр. Славомир, настоятель парафії святого Антонія. Разом із Митрополитом Львівським прибув на спільну молитву отець прелат Андрій Легович.

Вступ і закінчення Хресної Дороги зачитував сам Архиєрей, а розважання стоянь – спільнота Францисканської Молоді, що діє при парафії.

Богослужіння завершилося молінням  в намірах Святішого Отця для отримання повного відпусту. Опісля Архиєпископ поблагословив присутніх у храмі хрестом із реліквіями Святого Хреста.