У Києві звершили Божественну Літургію з нагоди 1 річниці інтронізації Митрополита Епіфанія

Сьогодні, 2 лютого 2020 року, у Михайлівському Золотоверхому Соборі у Києві звершили святкову Божественну Літургію з нагоди 1 річниці Інтронізації Митрополита Епіфанія. Очолив моління Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній у співслужінні із Митрополитом Львівським ПЦУ Макарієм, Митрополитом Львівським і Сокальським ПЦУ Димитрієм та  єпископатом і   духовенством зі всієї України, представниками Вселенської Патріархії, Олександрійського Патріархату, Елладської Православної Церкви та монастирів Святої Гори Афон.

 Відео події за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=2n4wYo4MlrM 

У своєму слові Предстоятель ПЦУ наголосив:

“Ми віримо, що у майбутньому, святкуючи наступну річницю, ми будемо приймати усе більше і більше гостей, представників інших Помісних Православних Церков,які неодмінно будуть визнавати наш автокефальний стан. Тому що цей процес незворотній. Ми бачимо, що на цьому шляху, протягом минулого року було багато перешкод, але не дивлячись, на ці перепони, ми з Вами спільними зусиллями долаємо їх. Тому що ми покладаємо свою надію на Бога, а всі, хто покладають надію на Бога, ніколи не бувають посоромлені.  І ми бачимо, що Правда перемагає.Звичайно,що ми потребуємо і надалі терпеливо, але впевнено йти вперед. І Господь і надалі буде нас сподобляти своєї ласки і допомоги, як сподобляв минулого року”.

Також Митрополит Епіфаній підкреслив, що чекає і запрошує у столицю України Вселенського Патріарха Варфоломія.

З вітальним словом від імені єпископату та вірних України до  Митрополита Епіфанія звернувся постійний член синоду, митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Привітання від Вселенського патріарха Варфоломія передав митрополит Гальський Емануїл.

Зазначимо, що інтронізація митрополита Епіфанія відбулася 3 лютого 2019 року у Софійському соборі в Києві.

У публікації використано матеріали https://uatv.ua/

ФОТО Укрінформ