У Києві Андрій Садовий вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий долучився до спільної молитви за Героями Небесної Сотні у Києві, яку очолив Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Опісля пам’ять усіх загиблих учасників Революції Гідності та борців за волю України вшанували біля пам’ятного Хреста, що на Алеї Героїв Небесної Сотні.

21

Панахида за Героями Небесної Сотні у Михайлівському Золотоверхому соборі Києва відбулась за участю духовенства, родичів Героїв Небесної Сотні, представників влади, громадських активістів.

Заходи відбулись з Ініціативної групи постраждалих/поранених на Майдані, ГО «Родина Героїв Небесної Сотні», Національного музею Революції Гідності.

Нагадаємо, вчора у Львові біля Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні (перетин вул. Кривоноса та Замкової) спільною молитвою вшанували пам’ять загиблих Героїв. До молитви долучилися родини Героїв Небесної Сотні, представники влади, громадськість, а також представники усіх християнських конфесій міста Львова.