У Києві обговорять “Львівський фотоконтекст” дев’яностих

Зустріч розпочнеться о 19-тій годині на вулиці Велика Васильківська у Києві. Фотограф  Валерій Мілосердов не лише “поверне” присутніх у минуле на кілька хвилин, але допоможе доторкнутися до часів, коли тільки розпочали говорити на заборонені історичні теми.

1

Зокрема митець розповість про демонтаж постамента пам’ятника Леніна, збудованого з могильних плит юдейського цвинтаря, розкопки поховань жертв НКВС у саду Дрогобицького педагогічного інституту. Окрім того Валерій Мілосердов презентує серію документальних світлин 1993 року та розповість історію жінки, яка була зв’язковою загону УПА, а з 1947 до 1991 року ховалася у підвалі батьків та сестри.

Валерій Мілосердов – український фотограф і фоторедактор. Автор персональних та учасник колективних виставок в Україні, Швейцарії, Словаччині, ОАЕ та Росії. Працював фотокореспондентом та фоторедактором у Киргизькому телеграфному агентстві, численних московських та київських газетах і журналах, а також у фонді культурних ініціатив «Ізоляція». Його серія документальних фотографій «Покинуті люди» про шахтарів Донбасу отримала спеціальну премію журі фестивалю візуальних мистецтв Images (Швейцарія, 1995).