У Латинській Катедрі Львова відбулася Різдвяна Пастирка (Фоторепортаж)

24 грудня 2020 року, традиційно у надвечір’я Різдва Христового за григоріанським календарем,у Латинському Катедральному Соборі РКЦ звершили урочисту Різдвяну Месу “Пастирку”.

Урочисту Літургію очолив Митрополит і Архиєпископ Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький у співслужінні із Митрополитом та Архиєпископом Львівським УГКЦ Ігорем, єпископом-помічником Львівської Архиєпархії УГКЦ Преосвященним Владикою Володимиром. До участі в урочистостях долучилися представники місцевої влади, громадськість міста.

Свою подяку за розділену радість й побажання у свято Різдва висловив Митрополит Мечислав Мокшицький:

 «Дякую усім вірним Греко-Католицької та Православної Церков, які разом з нами сьогодні розділяють радість народження Спасителя. Особливо тішуся від  присутності й побажань  Високопреосвященного Архиєпископа Ігоря та владики Володимира. Нехай Всевишній,  який увійшов у світ як маленьке дитятко,  дасть нам істинну віру, міцну надію, безмежну любов, щоб ми  гідно виконували Його святу волю. Благословенних і радісних різдвяних свят, щедрого добробуту й здоров’я та душевного спокою у  прийдешньому 2021 році».

Із подячним словом також виступив і Митрополит і Архиєпископ Львівський УГКЦ Ігор : «Нехай цей підхід Бога, який прийняв людське тіло, ми приймемо як девіз життя – постійно шукатимемо близькості з Господом. Нехай Всевишній благословить всіх нас, наділить здоров’ям. А я у свою чергу бажаю всім радісних різдвяних свят та щасливого нового року».

Редакція сайту “Духовна велич Львова” вітає всіх християн, які відзначають Різдво за новим стилем! Нехай новонароджений Ісус принесе у наші родини і нашу державу Мир, Любов та Радість. Христос рождається! Славімо Його!

Підготувала Наталя Стареправо

Світлини Наталі Стареправо та з Фейсбук-сторінки Львівської Архиєпархії УГКЦ