У ЛНУ ім. Івана Франка освятили каплицю на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії

images230 вересня Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав факультет культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка та освятив каплицю на честь згадуваних цього дня святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії у приміщенні факультетського корпусу університету.

Під час відвідин керуючого єпархією супроводжував проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак. Повідомляє прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії.

Владика Димитрій провів зустріч з працівниками деканату і завідувачами кафедр, під час якої довідався про навчальне, наукове і громадське життя викладацького і студентського колективу факультету культури і мистецтв.

Після богослужіння та освячення факультетської каплиці владика прочитав акафіст до святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії.

Облаштування й освячення каплиці було приурочене до 10-ої річниці заснування факультету. Духовну опіку над викладацьким і студентським колективом факультету з благословення Високопреосвященного митрополита Димитрія відтепер звершуватимуть о. Михаїл Сивак і о. Андрій Гула.