У Lviv Volunteer Center завершився “Ханукальний марафон чудес”

Про завершення марафону добра повідомили на фб-сторінці Lviv Volunteer Center, який діє при Всеукраїнському єврейському благодійному фонді “Хесед – Ар’є”.

29

“Ханукальний марафон чудес підійшов до завершення! 
Наші волонтери разом з партнерами та друзями допомогли здійснити багато яскравих чудес, які порадували серця дітей та дорослих!
Усі ці чудеса стали реальністю завдяки прекрасним людям, які випікали смачне домашнє Ханукальне печиво, розфарбовували його у казкові кольори, виготовляли вітальні листівки та розносили ці подарунки нашим підопічним!
Останнім Ханукальним чудом у цьому році стало привітання зі святом єврейської групи дитячого садочку № 41 на вулиці Тарнавського 100а, де наших маленьких глядачів порадували незмінне шоу мильних бульбашок, виступи фокусника та аеродизайнера” -зазначили організатори. 

30

Нагадаємо, що Ханука у 2018 році  розпочалася ввечері 2 грудня і завершилася ввечері 10 грудня. Ханука означає “освячення”, “новосілля”. Це свято чистоти і перемоги світла над пітьмою, воно вчить людей ніколи не впадати в розпач. Як каже юдейська мудрість, трохи світла достатньо для того, щоб розсіяти велику темряву.

За матеріалами : Lviv volunteer Center та https://24tv.ua