У Львівській архиєпархії УГКЦ триває Тиждень родини

5vYyJ9В Архикатедральному Соборі Святого Юра УГКЦ триває молитовний Тиждень Родини у парафії, а завтра, 15 травня,  разом з усім світом відзначатимуть Міжнародний день сім’ї. Цьогорічною особливістю заходу є розважання над Пастирськими листами Митрополита Андрея Шептицького.

Розпочався Тиждень із відзначення Дня Матері, 10 травня, і завершиться у неділю, 17 травня, проведенням у Львові форуму сімей «Подружнє життя сповнене радістю», який організовує Комiсiя УГКЦ у справах родини, Комісія родини Львівської архиєпархії та прородинні рухи. Захід відбудеться у приміщенні Львівської Духовної Семінарії (вул. Хуторівка, 35)

Під час форуму відбудеться ділення досвідом участі у різних християнських спільнотах та доповідями на теми, що пов’язані з радісним життям подружжя, як-от: покликання дружини і матері ( чоловіка і батька) в сім’ї, виховання дітей, плекання покликань до подружнього стану, священства, монашества. Лейб-мотив зустрічей: Христос — основа родини, міцна і щаслива родина – основа суспільства. Кожен захід завершуватиметься молебнем до Пресвятої Богородиці та молитвою і благословенням  ювілейних пар, згадуватимуться висловлювання та наука Митрополита  Андрея Шептицький про родину.

На форумі сiмей “Подружнє життя сповнене радiстю” чекають християнськi сiм’ї. Серед форм спілкування зустріч-побачення для подружжя (індивідуальне спілкування наодинці), спілкування в малих групах, а з дітьми будуть займатися аніматори.

Програма Форуму

Реєстрація учасників  є обов’язковою і проводиться за телефоном (032) 297-00-57 або на сайті: www.rukhsimey.org.ua/forum-simej-2015/reestracia