У Львівській духовній семінарії Святого Духа УГКЦ відсвяткували храмове свято

6w39cyВисокопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ, завітав до Львівської духовної семінарії Святого Духа з нагоди храмового празника та завершення навчання у братів шостого курсу.

Уся семінарійна спільнота разом з рідними випускників помолились Архиєрейську Божественну Літургію, яку звершив владика Ігор. Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі семінарії, серед яких
о. д-р Ігор Бойко, ректор ЛДС, а також о. д-р Богдан Прах, ректор Українського католицького університету.

У своєму слові до присутніх, Митрополит Ігор, використовуючи приклади зі Старого та Нового Завітів, висвітлив животворящі діла Святого Духа, який просвітлює і змінює людські серця та уми.

tOhD9M«Хай слова Божої правди заохочують нас до життя в Святому Дусі, який всюди присутній та усе наповнює. Будьмо вдячні Господові за те, що ми прославляємо його однією мовою, хоч різними голосами», – сказав Архиєрей.

Після завершення Божественної Літургії владика Ігор вручив випускникам свідоцтва про завершення навчання в Семінарії.

Отець-ректор Ігор Бойко наголосив на тому, що брати вже готові до свого служіння Господу та Церкві. В свою чергу брат Володимир Мамчин сказав, що усі випускники є на початку початків, яким є закінчення Семінарії, та готові до праці у винограднику Христовому.

Після святкового обіду відбувся прощальний концерт, підготований братами шостого курсу. Випускники продемонстрували свій талант до співу, заспівали свої улюблені пісні, а також запропонували глядачам гумореску.

Долучились до свята також октет «Теофорос», семінарійний бенд та оркестр ЛДС Святого Духа.

За матеріалами: www.lds.lviv.ua