У Львівській Духовній Семінарії відбудеться мистецький проект “Молитва до Митрополита. Софія”

fredr127 січня 2019 року, о 16:00, у приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ (вул.  Хуторівка, 35), відбудеться мистецький проект “Молитва до митрополита. Софія”. Нагадаємо, що  це вже другий проект із циклу “Молитва до митрополита”, який покликаний крізь мистецтво видатних мистців нести образ великого Митрополита Андрея графа Шептицького до людей.

У заході візьмуть участь: Марія Гупало-витинанка, Олександр Гончарук -скульптура, іконопис на склі -Оксана Тріска Романів, Тарас Лозинський, малярство – Петро Сипняк, Волдимир Богуславський, Люба Лебідь Коровай, Василь Заблоцький, Вікторія Шатковська, а також буде представлена графіка світлої пам”яті незабутнього Богдана Сороки. Відкриє проект духовий оркестр Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ.

fredr2

Цьогорічний проект має на меті відкрити широкому колу людей образ матері Митрополита – графині Софії Людовіки Констанції Цецилії Шептицької . На концерті образ графині можна буде побачити і у витинанках, і в олійних портретах, в скульптурі, а головне в розкоші голосу легендарної капели “ДУДАРИК” та солістки провідних європейських оперних сцен Софії Соловій.

Організатор заходу просять висловити подяку стоматологічній клініці «ММ» п. Мирона Угрина за фінансову підтримку проекту.

Інформацію та світлини надала організатор проекту – Олена Білоус