У Львівській філармонії звучатимуть українські, польські та американські колядки в джазових аранжуваннях

image descriptionУ рамках проекту «Щедрий вечір з Добрим Джазом» 10 січня у Львівській обласній філармонії звучатимуть українські, польські та американські колядки в джазових аранжуваннях. Учасники ShockolaD, EwaNovel та Іванка Червінська запрошують всіх поціновувачів вишуканого  українського етно-джазу.

За словами організаторів, всі, хто завітає, матимуть унікальну нагоду поринути в неперевершену святкову музичну атмосферу різдвяного джазового настрою.

Цей концерт буде завершенням турне гурту ShockolaD та Брії Блессінг по США, де музиканти презентують різдвяну програму. Ця музика вже викликає великий інтерес не тільки у великої української діаспори, а й у дуже багатьох американських меломанів та поціновувачів джазової музики світового рівня.

Довідка:

Ewa Novel – блюзова співачка, поетеса, танцівниця, акторка американського походження. Народилась в Чікаго (USA), багато років живе і займається музикою у Польщі, де здобула визнання та популярність. Активно співпрацює з багатьма польськими і міжнародними проектами. Найбільш відомі з них: “Johns Jazz Collection”,“Krakow Street Band”, ”Electric Shepard”, “Workaholic and Frinds”, ”Levi”, ”Bazobanda”, ”Duet Novel and Wilk”. Пробувала свої вокальні можливості на багатьох міжнародних конкурсах і в 2014 р. зайняла перше місце та гран-прі в конкурсі “Spiewac Kady Moze”.

ShockolaD — один з найуспішніших українських гуртів, що працюють у жанрі world music. Гурт постійно грає на різноманітних концертних майданчиках та є учасником багатьох міжнародних музичних фестивалів. Музика гурту зароджується завдяки змішуванню різних стилів, імпровізації, неповторності ідей та мотивів, що базуються на українській свідомості музикантів. Кожен альбом гурту є різним завдяки постійним експериментам над звуками, думками, над синтезом електроніки та акустики. Кожен учасник вносить свій неповторний внесок в музику і звучання гурту. Музиканти поєднують речі, які здаються непоєднуваними, і роблять це настільки природно, що кожен їхній концерт пронизаний глибокими емоціями та обміном енергією між гуртом і аудиторією.

За матеріалами: city-adm.lviv.ua