У Львівській катедрі відбудеться концерт колядок від ансамблю “Мазовше”

Львівська Архідієцезія Римсько-католицької Церкви в Україні та Фонд Кресової Спадщини запрошують на концерт колядок та пасторалок у виконанні Ансамблю «Мазовше». Концерт відбудеться 26 січня 2019 року о год. 16.00

21

Солісти, хор та оркестр Державного Народного Ансамблю Пісні і Танцю «Мазовше» імені Тадеуша Сигетинського концертуватимуть в Латинському Соборі Внебовзяття Пресвятої Діви Марії у Львові.

Площа Катедральна 1
Вхід вільний.

Голова правління Фонду Кресової Спадщини Ян Сабадаш підкреслив:

“На мою думку, немає кращого виконання польських колядок, аніж у Ансамблю “Мазовше”. Коляда у виконанні “Мазовше” лунає вже десятиріччями. Цей ансамбль дуже відомий у Польщі та поза її межами”

Довідка: Артистична концепція Народного ансамблю пісні й танцю “Мазовше” кристалізувалася в перші роки після Другої світової війни.

Сьогодні “Мазовше” – це один із найвідоміших у цілому світі, завдяки своїм експресивним стилізованим спектаклям, фольклорних колективів. В його активі – пісні і танці 42 етнографічних регіонів Польщі. Спеціальний репертуар становлять пісні Ф.Шопена, Дж. Верді, твори М.Огінського, Ю. Ельснера, колядки, великодні, патріотичні, староваршавські пісні. “Мазовше” виконує також найпопулярніші народні пісні близько 50 країн світу мовою оригіналу, серед них Аргентини, Іспанії, Ізраїлю, Лівану, Франції, Китаю, Японії, Фінляндії, Єгипту, Росії. За понад шість десятиліть творчої праці ансамбль “Мазовше” дав близько семи тисяч концертів для 17 млн. глядачів у 50 країнах на 5 континентах, а також по цілій Польщі.

За матеріалами rkc.lviv.ua/ paderewski.eu