У Львівській клінічній лікарні швидкої допомоги звершили благословення каплиці

18 жовтня 2022 року у клінічній лікарні швидкої допомоги м. Львова (Лікарня Святого Пантелеймона Першого територіального медичного об’єднання Львова) відкрили каплицю Матері Божої Неустанної Помочі. Про це повідомляє Львівська Архиєпархія УГКЦ.

Чин благословення каплиці звершив єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Володимир разом із львівськими медичними капеланами. Єпископ у своєму слові пригадав, що душпастирство у цьому медичному закладі триває вже більше тридцяти років і подякував за це служіння та співпрацю адміністрації лікарні.

«Медицина старається багато чого дослідити про людину, щоб про неї багато знати. А Бог знає саму людину. Є кардіологія — наука про серце, а є кардіогнозія — знання серця. Бог є той серцевідець, який знає кожну людину. Тут робиться багато добра. Тут зцілюються люди, найперше духовно», — наголосив владика Володимир.

Разом із працівниками та пацієнтами лікарні духовенство також помолилось молебень до Богородиці, а після нього єпископ вручив о. Іванові Кушнірецькому, багатолітньому медичному капеланові, грамоту від імені Ариєпископа і Митрополита Львівського Ігоря, якою його нагороджено правом носити жовтий нагрудний хрест.