У Львівській православній богословській академії ПЦУ відбулася зустріч студентів з капеланами

6 березня у Львівській православній богословській академії Православної Церкви України відбулась зустріч студентів із капеланами.

28

До студентської спільноти ЛПБА завітав капітан Стефан Вагнер – канадійський капелан зі своїм помічником, а також капелан українського війська – священик Святослав Юрків.

Перед зустріччю декан богословського факультету прот. Назарій Лозинський провів для гостей екскурсію в академічному храмі та розповів про історію приміщень Академії.

21

 

Після цього гостей зустрів ректор ЛПБА професор прот. Ярослав Ощудляк, який провів їх до студентів та відкрив зустріч вітальним словом. У своєму слові о. Ректор наголосив на важливості капеланського служіння в сучасних умовах військової агресії ворога та розповів про діяльність капеланів Львівської єпархії на фронті.

27

Капітан Стефан Вагнер, який за віросповіданням належить до лютеран, поділився зі студентами своїм досвідом капеланського служіння. Також своїми думками поділився зі студентами український капелан, діючий парафіяльний священик ПЦУ – о. Святослав Юрків.

Студенти і викладачі долучились до розмови, ставили гостям запитання та ділились думками.

Наостанок ректор прот. Ярослав Ощудляк подякував поважним гостям за цікаву бесіду та провів їм екскурсію приміщеннями ЛПБА.

30

Джерело: ЛПБА