У Львівській православній богословській академії вітали випускників

DSCN2921На початку червня у Львівській православній богословській академії відбувся черговий випуск бакалаврів та магістрів богослів’я. Після успішного захисту кваліфікаційних досліджень дипломи бакалаврів та магістрів отримали випускники, що нестимуть своє служіння Богові та Церкві.

Радість випускного свята розділив з Академію правлячий архиєрей Львівсько-Сокальської єпархії, викладач ЛПБА, доктор церковно-історичних наук митрополит Димитрій Рудюк, який очолив урочисту Божественну Літургію. Владиці співслужили: ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, секретар єпархії прот. Володимир Бачинський, проректор ЛПБА прот. Михаїл Сивак, львівський благочинний, духівник ЛПБА прот. Ярослав Дуда, благочинний академічного храму прот. Назарій Лозинський, а також викладачі та випускники Академії, серед яких намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах ігумен Софроній (Бордюк) та священики Одеської, Херсонської і Рівненської єпархій УПЦ КП.

Після Літургії Митрополит Димитрій очолив богослужіння подячного молебню та вручив випускникам дипломи і пам’ятні подарунки-книги.

Слова подяки та привітання від випускників магістратури виголосив Олег Костів, від бакалаврату – Остап Поломаний, вручивши в подарунок бібліотеці ЛПБА підбірку навчальної та наукової літератури.

Наостанок до присутніх звернувся Владика Димитрій, який батьківським словом настанови та напімнення благословив випускників у життєву путь.

Завершилось святкування молитвою, спільним фото та святковим обідом.

За матеріалами: lpba.org.ua