У Львівській торгово-промисловій палаті відбулась презентація інноваційної програми«MasterPeace»

IMG_3391У вівторок, 7 лютого 2017 року, в приміщенні Львівської торгово-промислової палати (Стрийський парк, 14) відбулась презентація інноваційної програми у площині побудови миру в світі на різних рівнях: культурному, соціальному, економічному, міжрелігійному тощо під назвою «MasterPeace».

IMG_3388Участь у презентації взяли: Тарас Дзюбанський, керівник Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас»; Юрій Булик, начальник Управління комунікації та роботи з членами ЛТПП; Лідія Батіг та Юліана Лавриш, журналісти сайту «Духовна велич Львова», Роколана Зарицька, представниця Українського католицького університету; та Сергій Вачаєв, HR-менеджер ЛТПП.

«MasterPeace» – це унікальна програма, яка вже діє у понад 40 країнах світу, вона мобілізувала до своїх лав більше, аніж 200 тис. учасників, будівничих миру (або «нельсонів»).

IMG_3385IMG_3392«Основна місія програми виражена у ключових лозунгах «MasterPeace»: Музика, а не Суперечки; Діалог, а не Осуд; Хліб, а не Бомби; Створення, а не Руйнація. Думаю, що в часи, коли в нашій державі триває війна, коли ми прагнемо стабільності та миру, маємо намагатись шукати шляхів до побудови мирного суспільства без насильства, злості та образ. Це суспільство буде складатись із молодих та амбітних людей, які керуються у всіх своїх вчинках та прагненнях нормами моралі, духовними постулатами та принципами відповідальності. Такі люди – це мрійники, які однак твердо стоять на ногах і є рушійною силою нашої держави; силою, яка обов’язково створить суспільство вільних людей, які ігнорують будь-які маргінальні стереотипи минулого, насамперед у міжрелігійній та міжкультурній площинах, шукають шляхів налагодження комунікації з представниками інших традицій, розкривають для себе нові горизонти, але ніколи не втрачають власної ідентичності», – наголосив Тарас Дзюбанський.