У Львівському дистадку № 41 відзначили “Рош ха-Шана”

У Львівському дитсадку № 41, де діє юдейська група “Алеф Бет Гімел” відзначили “Рош hа-Шана – єврейський Новий рік». 

Lviv-Ture Zagav - meeting-4До дітей у гості завітали: Благодійний Фонд Бней Бріт «Леополіс» ім. Еміля Домбергера, настоятель римо-католицької парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові та в’язничний капелан Римо-католицької Церкви в Україні о. Григорій Драус з гостем із Іспанії, а також міжнародні організації «Leopolis – Humanitäre Hilfe für die Ukraine e.V.» (Німеччина) і «Les loges du Bnai Brith France» (Франція), християнська громада «Drzewo oliwne» (Польща).


Lviv-Ture Zagav - meeting-10


На Рошhа-Шана усі разом виконали найвеличнішу міцву Тори – слухання трублення шофару. Баранячий ріг – це спомин про жертвоприношення Авраама, в кінці якого на вівтар було покладено ягня. Шофар також нагадує про подвиг віри Авраама. Барух Ата Адонай Елоhейну мелех ha-олам ашер кідшану беміцвотав вецівану лішмоа коль шофар. Благословенний Ти, Господь Бог наш, Цар всесвіту, котрий освятив нас своїми заповідями і повелів нам слухати звуки шофару.


Lviv-Ture Zagav - meeting-8

У 


Рош hа-Шана вирішується майбутня доля кожної людини. Нехай, на святковому столі буде багато яблук та меду – щоб наступний рік був солодким і добрим, щоб у кожній родині, країні та світі панували мир і злагода.

Lviv-Ture Zagav - meeting-3

Підготували Світлана  та Вероніка Крук