У львівському кафедральному храмі УПЦ відзначили престольне свято (Фото)

060515У Львові 6 травня, у день великомученика Георгія Побідоносця, у кафедральному Свято –Георгіївському храмі (вул. Короленка,3) відбулося святкове богослужіння з нагоди престольного празника.

Літургію очолив єпископ Горлівський Паїсій ( Польська Автокефальна Православна Церква) у співслужінні єпископа Дніпродзержинського і Царичанського Володимира та єпископа Львівського і Галицького Філарета та духовенства Львівської єпархії. Загалом у Богослужінні взяли участь благочинний протоієрей Стефан Хомин, настоятель Свято-Онуфріївсього монастиря архімандрит Севастьян ( Деркач), благочинні єпархії та члени Єпархіальної ради

Під час Богослужіння єпископ Філарет возвів у сан архидиякона секретаря Львівського єпархіального управління протодиякона Олександра Іванченка, нагородив правом носіння камилавки протодиякона Максима Тиртишного, а у сан протодиякона возвів диякона Євгенія Голуба.

Після читання Євангелія владика Паїсій виголосив проповідь, в якій порівняв подвиг мучеництва, чим прославився великомученик Георгій та сучасне життя православних мирян.

А наприкінці Богослужіння було звершено традиційний Хресний хід навколо храму. Після цього єпископ Філарет подякував владикам за молитовну підтримку православної громади у Львові та подарував на пам’ять ікони великомученика Георгія.

Також вірних привітав і владика Володимир, який побажав у складні часи земного життя завжди відчувати молитовний покров та захист великомученика Георгія. Привітання пролунали і від заступника начальника військової частини №3002 міста Львова, Галицької бригади Національної Гвардії України, який подякував за плідну співпрацю та привітав парафіян із престольним святом.

За матеріалами: upc.lviv.ua