У Львівському органному залі виконають твір “20 поглядів на немовля Ісуса”

8 грудня 2018 року Львівський органний зал запрошує на фортепіанні медитації перед Різдвом від славетного українського піаніста Антонія Баришевського.


11


“Двадцять поглядів на немовля Ісуса”Олів’є Мессіана, який гратиме Баришевський у Львові, мабуть, є найбагатограннішим фортепіанним твором сучасності.

Чергування образів у ньому ретельно продумане й драматично вибудуване: безтурботний спокій змінюється напруженістю, ніжність – суворістю, а та, в свою чергу, посмішкою. Попри складність та багатогранність “Двадцяти поглядів”, цей твір-цикл виростає з малих “цеглинок” – кількох тем, які, повторюються та розвиваються як лейтмотиви. Подивитися на “немовля Ісуса” очима піаніста Баришевського ми зможемо 8 грудня.
У грудневий вечір, в очікуванні Різдва саме час для такої музики.

Довідка: Антоній Баришевський – лауреат багатьох міжнародних музичних конкурсів, серед яких конкурси Артура Рубінштейна (Ізраїль) та Ферруччо Бузоні (Італія). Навчався у Національній музичній академії ім. Лисенка у Києві та у Ecole Normale de musique de Paris. З величезним успіхом концертує в Європі та США. Записувався у всесвітньо відомому лейблі класичної музики Naxos. Соліст Національної філармонії України.
“Мені більш цікава музика, в якій є експресія, насиченість тембрів і темпераменту”, – сказав в одному з інтерв’ю піаніст.

За матеріалами фб-сторінки