У львівському середмісті діє екологічний дитячий табір

Від початку червня у Львові оселилися “Витворялки”! Йдеться про дитячий табір, який організували у сімейному інноваційному просторі “Як вдома”. Завдяки табору діти з різних куточків Львова радо об’єднуються довкола екологічної тематики, домашньої атмосфери (у приміщенні всі ходять виключно у капцях) і спілкування із досвідченими, але молодими аніматорами.

* Сімейний інноваційний простір “Як вдома” у лютому заснували отець Дмитро Романко разом із дружиною Наталією. Таким чином, у Львові з’явилася сучасна територія, де сім’ї, закохані пари і молодь можуть розвиватися, відвідувати різноманітні тренінги. Зокрема, тут діє “Школа народжувати”, тренінги із жіночності та відбуваються численні інші заходи. Тепер є і дитячий табір.

“У нашому таборі ми розповідаємо дітям про тварини, рослини і нашу планету. Також навчаємо зберігати природу і правильно вживати екологічні товари. Серед наших головних методів праці з дітьми – хороші ігри. День в таборі розпочинається саме із настільних ігор, які розвивають пам’ять. Також ми змагаємося у знанні цікавих фактів з екології. Щодня ми вирушаємо у похід по Львову. Ми обираємо дитячі майданчики, парки. Обов’язково ми дивимося короткі відео і їх обговорюємо” – каже аніматор Олена.

Діти радо діляться враженнями про табір на диктофон. Кожен знайшов свої цікавинки у таборі, всі здобули нових друзів з якими продовжать спілкування і після літнього відпочинку:

“Мені подобається у цьому таборі, адже ми граємо в дуже багато ігор і говоримо про природу. Ми дивилися відео про Червону Книгу у яку записані всі тварини і рослини, які зникають із Землі”

“Мама знайшла цей табір у Інтернеті. І тут дуже цікаво, весело. Гарні аніматори. Коли ми виходимо надвір, то бавимося у рухливі ігри”

“Мені радісно, що ми всі разом граємося. Я познайомилася із трьома дівчатками. А сьогодні ми говорили про те, що не можна нищити квіточки і не треба спалювати ліс”

Аніматори та діти закликають не проводити своє літо за екраном комп’ютерів та ґаджетів, а все ж таки виходити на природу і насолоджуватися щедрим сонцем і спокоєм, які можуть подарувати лише ліси, а не гамірні міста.Тим паче табір “Витворялки” діятиме ще до 29 червня.