У Львівський геріатричний пансіонат завітав дитячий вертеп

У Львівському геріатричному пансіонаті цими днями виступив дитячий вертеп. Ці діти із колективу “Берегиня” долучаються до творчості при монастирі Сестер Василіянок у Словіті. Колектив приїхав на запрошення “Майстерні милосердя”,яка діє при Комісії у справах охорни здоров’я УГКЦ, котра взяла під своє волонтерське шефство геріатричний пансіонат і деякі дитячі лікарні Львова. 

 Перед початком святкового дійства, монахині спільно заколядували із самими мешканцями пансіонату.

Опісля свій виступ розпочали діти. Вони виконали багато коляд, дійство було театралізованим, костюмованим і дуже натхненним. 

 

Піля дітей, до присутніх звернулася керівник Комісії у справах охорони здоров’я УГКЦ с. Севастіана (Карвацька), яка наголосила, що Різдво приходить до кожного і головне, щоб Христос народився у нашому серці.

 

 

Сестра також додала, що діти зі Словіти дуже мріяли приїхати до стареньких  до Львова і подарувати їм відчуття свята. С. Севастіяна також висловила вдячність усім волонтерам “Майстерні милосердя”, які раніше організували Святвечір для жителів пансіонату.

Згодом дітки кожному з присутніх жителів геріатричного подарували святкові презенти. Дідусі та бабусі зізналися кореспонденту видання “Духовна велич Львова”, що за всі роки – кращого вертепу вони не бачили.

Якщо б Ви хотіли долучитися до “Майстерні милосердя”, звертайтеся до с. Севастіани (Карвацької).