У Львові діти із вразливих сімей відсвяткували День матері із монахинями

mamynamajst1_140171245658Метою сестер-служебниць було навчити виготовляти щось власноруч тих малюків, які не мають тата.

Цього року майстер-класи відбулись 30 і 31 травня, інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Метою нашого заходу було навчити дітей власноруч виготовляти подарунки (вітальні листівки, вироби із сіна, біжутерію, ляльки-мотанки тощо). Крім того, участь у цих майстер-класах дала змогу дітям проявити свої творчі здібності, розвинути почуття власної гідності та наполегливість у праці. Дітки отримали багато позитивних емоцій в колі дружнього спілкування з однолітками», – розповіли організатори заходу.

«Мати – це найдорожча людина в житті кожного з нас, для якої ми залишаємось дітьми, як у віці п’яти років, так і п’ятдесяти. Тому важливо завжди пам’ятати тих, хто за даром Господа нас привів у цей світ, любити їх і приділяти їм увагу в повсякденному житті, адже матері живуть заради своїх дітей. Тому, власне, проведення таких заходів, як «Мамина майстерня», у супроводі сестер-служебниць Непорочної Діви Марії, позитивно впливає на внутрішній світ дитини, в якому місце матері та батька непохитно шанується», – наголошує в. о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.