У Львові дітям переселенців подарували «Свято надії з Робіком»

svyato_nadii_6Улюблений багатьма малюками Робік приїхав до Львова, щоб подарувати незабутнє свято дітям-переселенцям! «Свято надії з Робіком» відбулося наприкінці минулого тижня, 12 березня, в актовій залі Личаківської районної адміністрації.

Організаторами виступили ГО «Міжнародний фестиваль надії» та Міжнародна благодійна організація «Сума самаритянина» за підтримки Львівської міської ради. Програму підготував концертний відділ Асоціації «Еммануїл».

svyato_nadii_4Понад триста хлопчиків і дівчаток, які пережили страшні події війни, були запрошені на благодійний концерт. Барвисте шоу з президентом Клубу Суперкниги Робіком, конкурси з призами, веселі пісні і танці, вікторина, гра з велетенськими м’ячами і мультфільм з елементами 3D-анімації – все це допомогло юним глядачам трохи відволіктися і знову відчути смак дитинства – повідомляє прес-служба Міжнародного фестивалю надії.

«У цьому залі часто зустрічаються дорослі і поважні люди, але сьогодні найбільш поважні тут ви! – привітав дітей Михайло Наконечний, директор ГО «Міжнародний фестиваль надії». – Надія потрібна всім і завжди! Міжнародний фестиваль – це не тільки велике свято, яке відбудеться на стадіоні «Арена Львів» у червні 2015 року. Фестиваль надії – це і ряд благодійних заходів зараз, особливо для тих, хто цього дуже потребує. Насамперед, це сім’ї переселенців і тих, хто їх приймає. Львівська міська рада допомагає нам знаходити таких людей. І разом ми можемо допомогти їм повірити в те, що надія є!»

Ведучі програми познайомили діток із Суперкнигою – Біблією, разом вивчили її золоте правило: «Як хочете, щоб люди у всьому вчиняли з вами, так само й ви вчиняйте з ними» (Мф. 7:12), почули розповідь про перших людей – Адама і Єву, а ще дізналися про Ісуса Христа, разом молилися Йому та запросили стати своїм Другом.

Організатори свята вручили діткам-переселенцям подарунки – рюкзачки з канцтоварами, підібраними спеціально під вік дітей, і невеликий смачний сюрприз.

«На Львівщині дуже багато переселенців, і наше завдання – інтегрувати їх у місцеву громаду. Концертна програма велася двома мовами, і тому діти відчували себе як вдома, адже в основному тут вони чують українську мову. Пакет з подарунками дуже цінний. Його склад не випадковий, всі канцелярські товари високої якості, їх підбирали педагоги, які знають, в якому віці що більше потрібно» – зазначила Оксана Рубай, в.о. директора Львівського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.