У Львові дітям учасників АТО/ ООС вручили наплічники із подарунками від ровесників-діаспорян

Різдвяні подарунки зібрали і надіслали дітям військових із Львівщини їхні ровесники з української діаспори, в рамках акції «Теплом зігріємо серця», яку вже п’ять років поспіль організовує Спілка Української Молоді.

DSC_2129

 Сьогодні, 20 січня 2019 року, у підвальному приміщенні храму Софії Премудрості Божої, представники “Спілки Української молоді” передавали різнокольорові наплічники із персональними подарунками для 110-тьох дітей учасників АТО/ ООС.

“Головна мета у тому, що діти-члени “Спілки Української молоді” з діаспори віддають частину своїх кишенькових доходів чи куплених ними речей дітям українських військових. Тобто таким чином ми стараємося допомогти і долучитися до великої боротьби України. Переважно ми даруємо подарунки на Миколая, але оскільки вони транспортуються кораблем, то  і час вручення є різний. У пакунках – канцелярське приладдя, шапки, шалики, рукавички, іграшки і т.п.” – зазначив Андрій Фендик, голова крайової управи “Спілки Української молоді” в Україні.

DSC_2119

   До акції “ Теплом зігріємо серця” долучаються діаспоряни із  Сполучених Штатів Америки, Канади, Австралії, Німеччини, Франції, Португалії. Пакунок готують адресно, відповідно до віку дитини. Загалом отримують подарунки діти від народження і до 14 років.

    Учасник бойових дій Віталій прийшов на подію разом із чотирьохрічною донькою Ангеліною. Акція “Зігріємо теплом серця” – це ланцюжок добрих вчинків – переконаний чоловік.

DSC_2127

“Про цю акцію я дізнався, коли перебував у АТО, мені зателефонували і сказали, що є така ініціатива. Це мені повідомили знайомі-волонтери. І після цього дружина побувала тут і дружині дуже сподобалося. І так щороку до нас телефонують і просять прийти отримати подаруночок”.

   Додамо, що паралельно акція “Зігріємо теплом серця” відбувається у Києві, Чернігові, Сквирі, Бобринці,  Тернополі, Калуші, Стрию, Новоайдарі, Краматорську, Дніпрі, Миколаєві. 

 У Спілці Української Молоді в Україні розповіли, що для дітей військових вони також щороку організовують літні табори. 

Спілка Української Молоді – молодіжна виховна організація, яка займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах у дусі гасла «Бог і Україна».

Спілку засновано у 1925 році в Києві. У 1946 році СУМ було відновлено в повоєнній Німеччині, з того часу організація поширює свою працю у 10 країнах світу в Західній Європі, Північній і Південній Америці та Австралії.