У Львові для бізнесменів та підприємців представлять християнське розуміння філантропії

Наступного четверга, 31 березня 2016 року, у Львові відбудеться ІІ Міжнародна конференція «Соціальна відповідальність бізнесу». Захід організовує Львівська торгово-промислова палата спільно з Центром міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас». Захід відбудеться у приміщенні Львівського історичного музею, зала Королівської Трапезної (Італійський Дворик, площа Ринок, 6) Початок о 10.00 год.

ІІ-Бізнес-соц-відповідальнийЦього року робочою темою конференції є «Культура філантропії та соціальна відповідальність бізнесу». Конференція розпочнеться з представленням розуміння філантропії у християнській традиції. Зокрема, перші дві доповіді – католицького священика та протестантського пастиря — фокусуватимуться на основах та передумовах самого концепту благодійності.

Також серед доповідачів першої частини буде відомий міжнародний експерт Гарі Реуше (Міжнародний інститут менеджменту), котрий поділиться своїми думками щодо можливості змін в Україні.

Друга частина заходу буде присвячена практичним стаді-кейсам підприємств та організацій, які позиціонують себе як соціально відповідальні.

Наприкінці охочі зможуть відвідати виставку та музей «Палаццо Бандінеллі».

Деталі тут