У Львові до Дня матері відбудеться Х Міжнародний дитячий фестиваль «У колі друзів»

art_3195_5_1На вихідних, 9 та 10 травня 2015 року з 15.00 до 18.00 год., у Концертному залі Львівської обласної філармонії ім. С. Людкевича (вул. Чайковського, 7) триватиме Х Міжнародний дитячий фестиваль «У колі друзів», головною темою якого буде відзначення Дня матері.

Концертні виступи фестивалю відбудуться за участю фольклорних колективів з Польщі, Румунії, Литви, України та представників грецької і вірменської спільнот в Україні.

За словами організаторів, метою фестивалю є збереження національно-культурної самобутності та етнічної ідентичності української нації в процесі інтеграції України до Європейського Союзу і доступ до культурних надбань інших народів.

Вартість квитка – 20 грн.

Крім того, у рамках фестивалю, 10 травня об 11.00 год. у храмі Преображення ГНІХ (вул. Краківська, 21) відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку звершить Преосвященний владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ.

Захід відбудеться за ініціативи Центру дитячої творчості «Веселка» Франківського району м. Львова, Курії Львівської архиєпархії УГКЦ, департаменту гуманітарної політики ЛМР, департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА.