У Львові готують прем’єру вистави для душі – «Різдвяна зірка»

zirkaЗ 25 до 27 грудня у львівському театрі «І люди, і ляльки» відбудуться прем’єрні покази вистави «Різдвяна зірка» для тих, кому від 4 до 104 років. Виставу можна буде переглянути впродовж трьох днів о 12.00 і 14.00 год., а 27 грудня також о 16.00 год.

Постановка створена силами колективу театру: і автор сценарію, і режисер спектаклю – актори закладу Надія Крат і Роман Козак.

«У метушні ми втрачаємо поняття таїнства цього свята. І тому ми, насамперед, хотіли б нагадати глядачеві, що важливо вміти запалити світло різдвяної зірки у власних серцях, щоб зігріти свою душу і можна було ділитися цим теплом з іншими людьми», – розповів режисер Роман Козак.

У сценографії художниця Оксана Россол використала натуральні тканини, які мають виглядати ніби зроблені вручну. З такого ж матеріалу її ляльки.

n9T6mqV7peY_703f2.512«Різдвяна зірка» стане початком різдвяного марафону в театрі «І люди, і ляльки». У середині січня тут презентують прем’єру вертепу. А перед Водохрещам театр влаштує фестиваль «Різдвяні лялькові зустрічі», на який з’їдуться лялькові театри з України та Литви.

За матеріалами: CultUA.media