У Львові говоритимуть про християнство та виклики часу

umhСьогодні, 30 вересня 2016 р., о 18.30 год., в приміщенні ЛМГО «Українська Молодь – Христові» відбудеться зустріч на тему: «Християнин і виклики нашого часу». Виклики християнству сьогодні приходять як з середини, так і ззовні. Молоді християни інколи їх не помічають, часто опускають руки та чекають на дії третіх осіб, Церкви.

«Християни Західної Європи й Америки «проспали» виклики часу. А коли прокинулися, то побачили навколо себе розгул наркоманії, проституції, пропаганди гомосексуалізму, байдужності до людського життя. Основи, на яких будувалася європейська цивілізація, зруйновані». Які виклики стоять зараз перед християнами в Україні? Як реагувати молоді на ці виклики та ефективно протидіяти? Думками поділиться о. Юрій Чудяк, колишній духівник УМХ у Львові.

Формат бесід:  коротка доповідь на певну тему;  обговорення в малих групах; спілкування, чаювання та кавування (гостинці до чаю приносимо з собою і частуємо один одного).

 Організатори: ЛГМО «Українська молодь – Христові». Місце проведення: м. Львів, вул. Пекарська, 13, ЛГМО «Українська Молодь – Христові», МОЛОДІЖНИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ ЦЕНТР.

Контакти:

Джерело: ФБ-сторінка «Християнин і виклики часу»