У Львові говоритимуть про спорт і Церкву

DSC_0582rУ середу, 15 липня, у львівському прес-клубі (пр. Т. Шевченка, 11) відбудеться прес-конференція на тему: «Чи сумісні Церква та спорт? УГКЦ розпочинає активне душпастирство спорту». Початок об 11.00 год.

Захід проводитиметься за участю представників УГКЦ та спортсменів. На прес-конференції буде офіційно представлено новостворений відділ душпастирства спорту при Комісії УГКЦ у справах мирян, повідомляє news.ugcc.ua

Додамо, що у Ватикані є окремі структури, які мають на меті популяризувати ідею спорту. З ініціативи Блаженнішого Святослава подібна структура буде створена в УГКЦ. Вона займатиметься питаннями поширення спорту, душпастирством спортсменів, організацією різних змагань тощо. 51vmXMОчолить вищезгаданий відділ о. Олег Кобель, адміністратор парафії Преподобної Параскевії в с. Кавське Стрийського району, що на Львівщині. Додамо, о. Олег ще під час навчання в духовній семінарії почав займатися бодібілдингом, брав участь у змаганнях і навіть був чемпіоном у Львівській області у своїй категорії з культуризму.

На думку о. Василя Білаша, голови Комісії УГКЦ у справах мирян, Церква завжди приділяла увагу здоров’ю не тільки душі, а й тіла. Тому, щоб координувати таку діяльність, при  Комісії створено відділ душпастирства спорту.

«Це, по-перше, добрий спосіб євангелізації, по-друге, оздоровлення душ тих, які люблять спорт, і по-третє, турбота про тих, які ходять до церкви», – вважає священик.

Участь у прес-конференції візьмуть:

–  Ігор Кульчицький, український радянський футболіст, багаторічний капітан ФК «Карпати»;
– Роман Джуман, боксер-професіонал першої середньої ваги;
– о. Олег Кобель, голова відділу душпастирства спорту при Комісії УГКЦ у справах мирян;
– о. Василь Білаш, голова Комісії УГКЦ у справах мирян;
– о. Ігор Левицький, медичний капелан.