У Львові молитовно розпочнуть підготовку Фестивалю надії

Cerkva-GolgofaВ приміщенні церкви «Голгофа» у Львові 23 листопада о 17.00 год. відбудеться стартове Богослужіння в рамках Міжнародного фестивалю надії.

На служіння, присвячене офіційному старту підготовки до Фестивалю надії, запрошено всіх християн євангельських церков західного регіону. Організатори очікують прийняти близько двох тисяч гостей.

«Місцем проведення першого спільного зібрання обрано церкву із символічною для кожного з нас назвою «Голгофа». Хрест Христів об’єднує нас і є стартовим пунктом нового життя для всіх християн» – розповідають організатори.

Метою стартового богослужіння є дати початок підготовці Фестивалю надії, який відбудеться  20 червня 2015 року на «Арені Львів» і донести до всіх віруючих інформацію про те, як можна особисто долучитись до цієї підготовки.

У програмі служіння візьмуть участь об’єднаний хор львівських євангельських церков і відомі християнські музичні виконавці та колективи.

Керівництво церкви просить залишати автомобілі припаркованими на прилеглих до приміщеня церкви вулицях, оскільки паркувальна зона біля самої церкви не зможе вмістити таку кількість автомобілів.

Детальна інформація про Міжнародний фестиваль надії на офіційному сайті: www.hopefest.lviv.ua