У Львові молитовно вшанували пам’ять Героїв Листопадового чину

1 листопада 2022 року, у 104 річницю утворення Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР), академічна спільнота Львівського національного університету ім. Івана Франка молитвою та віче вшанувала пам’ять Героїв Листопадового чину (Бійців УСС і УГА). Про це інформує сайт університету.
 

Зважаючи на безпекову ситуацію, традиційної пішої ходи, присвяченої річниці Листопадового чину, не було, проте студенти, представники адміністрації та профспілкової організації Університету, представники влади міста та області, народні депутати України і громадськість міста віддали шану полеглим Героям біля Меморіалу Українським Січовим Стрільцям та воїнам Української Галицької Армії на Янівському кладовищі у Львові.

Біля Меморіалу відбулася поминальна панахида, а згодом – громадське віче зі спільною молитвою за душі полеглих Героїв. Панахиду на місці поховання звершили священники Львівської Архиєпархії УГКЦ. Також відбулося покладання квітів і лампад на могили Героїв. Захід відбувався за участі зведеного хору Львівського університету.