У Львові молитовно вшанували покровителя Львівської Архідієцезії РКЦ блаженного Якова Стрепу

Цього року війна вплинула на перебіг святкувань та вшанування покровителя Львівської Архідієцезії РКЦ блаженного Якова Стрепи, повідомляє Архідієцезіяльний сайт. Тож замість ходи вулицями міста, блаженний Яків після триденного молебню в санктуарії св. Антонія у Львові прибув до молоді у Брюховичі на молитовне чування.

Від 7 по 9 вересня 2022 року реліквії бл. Якова Стрепи, францисканця, покровителя Львівської Архідієцезії, перебували в львівському санктуарії св. Антонія. Впродовж цих днів вірні мали змогу помолитися перед релікварієм Блаженного та попросити за його заступництвом потрібні благодаті для себе і своїх близьких, особливо всі спільно заносили молитви за Україну та воїнів ЗСУ.

Відтак релікварій був перевезений до Вищої духовної семінарії Львівської Архідієцезії в Брюховичах, де відбувалися ХХІ Архідієцезіальні Дні Молоді та Конгрегація Духовенства. Також там молодь і богопосвячені особи молилися до покровителя Архідієцезії та просили про його заступництво.

Подячна Свята Меса на закінчення Тридення в честь бл. Якова була звершена в Митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові в суботу, 10 вересня. На завершення Архиєпископ і Митрополит Львівський РКЦ Мечислав висловив свою вдячність за щиру молитву за нашу Батьківщину, яка страждає від війни.

Яків (Якуб) Стрепа — релігійний діяч, Галицько-львівський латинський Архиєпископ (з 1391/1392 року), францисканець, блаженний Католицької Церкви та покровитель Львівської Архідієцезії РКЦ.

Джерело: rkc.lviv.ua та antoni.lviv.ua