У Львові оголосили тендер на будівництво меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні

Якщо тендер проведуть успішно, меморіал повинні відкрити до 19 лютого наступного року.

1

ЛКП «Зелений Львів» оголосила тендер на реконструкцію скверу на вулиці Максима Кривоноса з облаштування громадського простору та встановленням пам’ятника-меморіалу пам’яті героїв Небесної сотні.

Очікувана вартість будівництва меморіалу – 10,8 млн гривень. За ці кошти підрядник повинен провести благоустрій території, вимощення асфальтом та бруківкою доріжок, встановити нове освітлення, провести озеленення території. Також за ці кошти мають встановити нові вуличні меблі – бетонні лавки, смітники та велостійки.

У разі, якщо тендер буде проведено успішно, усі роботи повинні завершити до 19 лютого 2019 року – до дня Героїв Небесної Сотні.

2

Нагадаємо, переможця конкурсу на кращий проект меморіалу Небесної Стоні визначили у лютому 2017 року. У конкурсі взяли участь 25 ідей. Перше місце посів авторський колектив, у який входять Андрій Лесюк, Марія Яструбчак та Христина Пундак. Місце для майбутнього меморіалу обирали і узгоджували з родинами героїв Небесної Сотні.

У лютому цього року Львівська міська рада повідомила, що планує розпочати роботи із спорудження меморіалу Небесної Сотні навесні. Проектно-кошторисну документацію проекту розробив ФОП Андрій Лесюк за 337,5 тис. грн.

4

 

 

 

 

 

 

Джерело: “Твоє місто”, візуалізація надана ЛМР