У Львові отримають нагоди найкращі репортери надії України

Logo_Reporters_YKYУ межах X Екуменічного соціального тижня у Львові 6 жовтня 2017 року відбудеться нагородження переможців конкурсу «Репортери надії в Україні». Святкова урочистість з нагоди вручення нагород відбудеться в Українському католицькому університеті, вул. Хуторівка, 35а, конференц-зал.

Початок о 15:00 год.

Організатором цього проекту є Інститут екуменічних студій Українського католицького університету.

Серед учасників нагородження – Тарас Семенюк, співзасновник і редактор розділу аналітично-інформаційного інтернет-ресурсу “Shоrt.media”, Марта Коломиєць, директор Програми iменi Фулбрайта в Україні, Алім Алієв, журналіст, співзасновник ГО «Крим SOS», Вадим Лубчак, редактор відділу “ЗМІ та новітніх медіа” газети “День”.

Нагадаємо, «Репортери надії в Україні» – це конкурс на найкращу статтю, репортаж або відео- чи радіопрограму, яка є «інформацією-носієм рішень». Тобто, не лише висвітлює питання сучасного суспільства, а й дає на них конкретні відповіді та показує шляхи їх вирішення, а отже несе у собі «добру звістку» – «надію». Номінації конкурсу: «Суспільство», «Економіка», «Культура» та «Релігія».

Участь у цьогорічному Конкурсі взяло понад 400 робіт. Близько 150 журналістських матеріалів відібрали студенти Магістерської програми екуменічних студій Інституту екуменічних студій УКУ під час моніторингу ЗМІ. Також понад 250 матеріалів надіслали журналісти із Київської, Житомирської, Вінницької, Сумської, Запорізької, Одеської, Дніпропетровської, Харківської, Полтавської, Черкаської, Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської, Львівської областей.

Журналісти, які переможуть у Конкурсі, отримають грошову винагороду у розмірі 3000 грн. та титул «Репортер надії». Автори матеріалів, що займуть другі та треті місця, – призи від оргкомітету Конкурсу та дипломи.