У Львові перебуває чудотворна ікона «Спас Кровоточивий»

1У Свято-Георгіївському храмі УПЦ (вул. Короленка 3) перебуває чудотворний образ Христа «Спас Кровоточивий». З благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета він перебуватиме у Львові до 25 березня. Миряни можуть прикластися до ікони щоденно з 8.00 до 20.00 години.

“В наш трагічний та важкий час випробувань залишається лише одна надія – на милосердя Господнє! Тому дуже цінно, що чудотворні ікони стали все частіше відвідувати Львів, оскільки переконаний, що молитва перед такими знаними святинями здатна і заспокоїти серце, і дарувати мир душевний, і благодатні сили для долання диявольських спокус», – переконаний ієромонах Маркіан Каюмов, прес-секретар Львівської єпархії УПЦ.

0-krovotochivyj_obrazНагадаємо, що з 1998 року на іконі Христа чудесним образом проступає кров та миро, а також є численні свідчення про оздоровлення під час молитви та прикладання до цієї святині. Святий образ останній раз перебував у Львові в 2003 році.

Львівська єпархія Української православної церкви закликає мирян молитися за мир в Україні перед цією іконою і вірить, що Милостивий Господь за численними молитвами змилується над Україною та дарує мир і злагоду у єдиній і цілісній Державі.