У Львові під час кількатисячної ходи молилися за мир і Божу мудрість для українського народу (Фото)

dsc_4708У неділю, 18 жовтня, у Львові з нагоди 150-ліття від дня народження митрополита Андрея Шептицького відбулася молитовна хода вулицями міста під час якої на вервиці молилисяза мир і Божу мудрість для українського народу. Очолив молитовну ходу єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ Преосвященний владика Венедикт. У перших лавах процесії військові несли ікону Чудотворної Теребовлянської Матері Божої.

Під час ходи тисячі її учасників отримали вервиці й іконки Чудотворної Теребовлянської Матері Божої і молилися за мир та Божу мудрість для українського народу та її провідників.

Колона пройшла центральною частиною міста від  храму Архістратига Михаїла, що на вул. Винниченка, до пам’ятника митрополиту Андрею на площі Святого Юра. У ході взяв також участь Львівський міський голова Андрій Садовий з дружиною Катериною.

Такий захід у Львові відбувається вдруге. Минулого року священики та миряни єдналися у молитві за мир у контексті пам’яті Митрополита Шептицького.

«Сьогодні, як і минулого року, ми зібралися разом, щоби віддати місто, кожного з нас, Україну під покров Владичиці нашої Богородиці. Наша молитва на вервиці – це молитва за мир і Божу мудрість для українського народу, адже цього миру потребує сьогодні кожне наше серце, кожне наше помешкання, вся наша країна» – наголосив капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

Хода мала екуменічний характер – миряни зупинялися біля храму Успення Пресвятої Богородиці Української автокефальної православної церкви, Латинської катедри Римо-католицької церкви та біля Гарнізонного храму Української греко-католицької церкви. Загалом було п’ять молитовних зупинок, під час яких читали Євангеліє та виголошували короткі роздуми.

Образ Теребовлянської Матері Божої після завершення спільної молитви за участю тисяч львів’ян та численних гостей міста священики залишили у храмі – щоб вірні мали можливість помолитися перед ним.

Фото: Валентини Євтушок, www.day.kiev.ua