У Львові, під час тренінгу для християнської профспілки, говорили про медіаетику

DSC_03226 квітня 2017 року, Всеукраїнське об’єднання солідарності трудівників ВОСТ «ВОЛЯ» (ВОСТ) та профспілка «ВОЛЯ» у співпраці з профспілковим об’єднанням NSZZ “Solidarność” (Польща) провели у Львові семінар – тренінг «Медіа-навчання для профспілковців ВОСТ «ВОЛЯ» (ВОСТ)».

Одними із спікерів тренінгу були редактор сайту «Духовна велич Львова» Юліана Лавриш та керівник Центру міжконфесійного і міжрелігійного діалогу «Лібертас» Тарас Дзюбанський, які представили слухачам доповідь «Медіаетика: інструментарії і цілі».

DSC_0315«У щораз більш глобалізованому та інформатизованому світі людині стає все важче зорієнтуватися, розрізнити біле від чорного. Зло ставлять на ті самі шальки терезів, що й добро. Правда має ту саму вагу, що й неправда, аморальність подається в моральній обгортці, що й часто унеможливлює чітко розрізнити і зробити правильний вибір, бо не стоїть питання «правильного» вибору: щоб ми не вибрали буде легітимним та правильним. Саме тому медіа настільки важливі для координації інформаційних потоків», – наголосив Тарас Дзюбанський.

У своїй доповіді про медіаетику Юліана Лавриш розповіла про досвід зарубіжних медіахолдингів, зокрема –  ВВС та «Аль-Джазіри», а також проаналізувала український медіапростір. Редактор сайту «Духовна велич Львова» представила слухачам діяльність релігійного веб-ресурсу Львова, що зосереджений на пошук етичних перехресть у діалозі між конфесіями та релігіями міста. «З точки зору досвіду релігійного журналіста можу сказати, що головними акцентами професійної етики є конфесійна незаангажованість, відхід від особистих стереотипів, мовний етикет, повага думки іншого», – підсумувала Юліана Лавриш.

DSC_0317

Нагадаємо, що ВОСТ «ВОЛЯ» (ВОСТ) є єдиним в Україні християнським профспілковим об’єднанням, здійснює свою діяльність на засадах християнської моралі, тісно співпрацює з християнськими профспілками країн Європи та світу.

Світлини надані представниками ВОСТ “ВОЛЯ”