У Львові помолилися за дітей, які відійшли під час вагітності, чи відразу після народження. ФОТО

Сьогодні, 15 жовтня 2019 року, Львів  долучився  до BabyLoss Awarness Day — Всесвітнього дня обізнаності про перинатальну втрату та горе. У кожній країні, що долучається до цієї акції,цього дня, о 19.00 год відбулося творення світлової хвилі, яка має здатність охопити весь світ впродовж 24 годин.  Усі небайдужі, люди, які пережили втрату, волонтери також долучилися до акції, аби віддати данину пам’яті тим діткам, які стали янголами.

 Розпочалися заходи із короткої лекції від сестри зі Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії УГКЦ Юстини (Голубець). Монахиня повідала про місію  громадської організацїі “Слід життя”, яка допомагає батькам пережити втрату дитини. 

Опісля  у Архикатедральному Соборі святого Юра було звершено Архиєрейську Божественну Літургію, яку очолив Митрополит Львівський УГКЦ Високопреосвященний Владика Ігор у співслужінні із Собором священиків.

Після моління присутні вийшли на площу перед пам’ятником Праведному Митрополиту Андрею.  Взяв участь у акції і Преосвященний Владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ . 

 

 Разом із аніматорами, дітлахи, які також численно долучилися до події, створили символічні білі хмаринки з паперу і прикріпили їх “на небо”.  

Батьки написали імена втрачених під час вагітності, чи відразу після народження чад, і також прикріпили ці листки до символічного неба. Волонтери роздали присутнім білі троянди. Після чого і розпочалося творення світлової хвилі. У великому “серці” усі учасники акції поставили свої свічки.

 

Після цього сестра Юстина запропонувала усім обійнятися. Обіймали навіть тих людей, яких не знали. На очах у багатьох були сльози. Але біль ставала трішечки легшою від того, що поруч були ті, кому не байдуже.

Детальніше про діяльність організації “Слід Життя” Ви можете дізнатися за посиланням: https://www.facebook.com/SlidZhyttia/

 

ФОТО Митрополита Львівського УГКЦ із сайту http://sobor-svyura.lviv.ua/