У Львові представлять застосунок TippyTalk для невербальних людей та людей із розладами комунікації

Цієї суботи громадська організація «Говори!» запрошує на презентацію корисного застосунка двосторонньої комунікації для допомоги у мовленні.

TippyTalk – це цифровий інструмент альтернативної і додаткової комунікації, який громадська організація «Говори!» адаптувала для українського користувача. Застосунок допомагає висловитися тим, хто не може спілкуватись або кому спілкуватись важко.

На зустрічі громадська організація «Говори!» презентує свою діяльність і подальшу стратегію розвитку. Під час презентації представники ГО «Говори!» розкажуть більше про TippyTalk і як цей застосунок допомагає невербальним людям та людям із розладами комунікації.

Випробувати застосунок зможуть особисто усі, хто прийдуть на презентацію.

Місце і час зустрічі: 25 лютого 2023 року, 15:00, Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука, пл. Ринок, 9.

« Говори!» – це команда, яка працює на перетині сучасних технологій і благодійності,  шукає креативні робочі шляхи до покращення життя людей за допомогою цифрових інструментів. ГО «Говори!» працює для людей з розладами аутистичного спектру, людей з інвалідністю вродженою чи набутою, людей з психоемоційними розладами та експертів, лікарів, освітян, фахівців мови та мовлення, соціальних працівників, ветеранів та їхніх сімей, усіх, чиє життя можна покращити за допомогою цифрових технологій та інструментів.

ГО «Говори!» засновна 7 жовтня 2022 року офіційно, але як проєктна ініціатива, здійснює діяльність з квітня 2022 року.

Повідомила п. Ліля Попович, співзасновниця ГО «Говори»