У Львові представники духовенства підтримали заборону торгівлі алкоголем у МАФах

Священнослужителі відреагували на вуличні акції продавців алкоголю в кіосках.

У четвер, 23 травня, Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Димитрій (Рудюк) та священик УГКЦ о. Юстин Бойко публічно виступили на підтримку позиції Львівської міської ради стосовно заборони продажу алкогольних напоїв у МАФах на території міста.

На своїй сторінці у Facebook Митрополит Димитрій Рудюк відреагував на акції протесту власників МАФів та вуличних продавців алкоголю.

“Сьогодні міська рада Львова вирішила заборонити продаж алкоголю у МАФах. Навколо Ратуші і всередині неї зчинився гвалт власників, які торгують алкоголем. Я не можу зрозуміти цих підприємців, які відстоюють право торгувати алкоголем, часто дешевим і неякісним. Якби той, хто вночі через віконце простягує пляшку “шмарівки” знав, яку трагедію несе цей поступок в суспільство та родину”, – написав Архиєрей ПЦУ.

У своєму дописі Митрополит звернувся з проханням припинити торгівлю алкоголем у МАФах.

Здивування й обурення мітингом продавців алкоголю біля Ратуші висловив й священик УГКЦ єромонах Юстин Бойко. У своєму відеозверненні він навзвав повсюдний продаж алкоголю “торгівлею на крові”:

” Сьогодні у центрі Львова, я побачив великий мітинг. І був здивований, коли дізнався, заради чого зібралися ці люди.Вони перекрили вулицю, зупинили транспорт. До чого? До власної немудрості” – розповів священнослужитель.

Нагадаємо, що у четвер, 23 травня 2019 року, близько двохсот торгівців алкоголем у МАФах разом із учасниками громадських угруповувань “Розвиток громади” та “УСУ АТО” провели пікет сесії ЛМР із вимогою скасувати заборону на продаж алкоголю у кіосках. Під час вуличної акції учасники спробували увірватися в приміщення сесійної зали і перекривали рух громадського транспорту.

Джерело: ZAXID.NET