У Львові представили веб-сайт,присвячений Митрополитові Андрею

1 листопада 2020 року, у 76-у річницю переходу до Вічності Митрополита Андрея Шептицького, у Митрополичих Садах відбулася презентація веб-ресурсу, присвячена великому Мужу Церкви. 

“Важливо користати із запропонованого ресурсу, а також доповнювати його матеріалом. На сайті маємо передрук видання “Єпархіальні вісті” від 1882 року. Отож нехай Господь благословляє надалі, нехай сайт працює на швидку беатифікацію Митрополита Андрея”, – зазначив Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ, Високопреосвященний Владика Ігор.

За словами модератора заходу та адміністратора сайту о.Юстина Бойка, синкела у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ,  сьогодні є потреба у тому, аби читати тексти Митрополита, а також їх досліджувати. Варто зазначити, що на веб-ресурсі можна буде натрапити не лише на тексти першоджерел, але й на інформацію про наукові чи мистецькі заходи, присвячені Мужу Церкви, події, пов’язані з беатифікацією. Основним натхненником сайту є Львівська Архиєпархія УГКЦ, а підтримка здійснюватиметься Фундацією Духовного Відродження.

До заходу долучилися представники місцевої влади, науковці, а також громадськість міста.

“Митрополит Андрей Шептицький як в українській, так і у світовій історії сприймався неоднозначно. Причиною цьому було те, що постать Митрополита була нерозривно пов’язана з українською історією і нацією. Сьогодні наша присутність підтверджує те, що ми маємо продовжувати його  справу, представлячи її у всій величі, аби постать Митрополита увінчалася у лику святих Царства Небесного”, – наголосив директор департаменту “Адміністрація міського голови” Львівської міської ради Євген Бойко. 

Підготувала Юліана Лавриш

Фото Романа Балука