У Львові презентували книгу про те, як зберегти і зміцнити сім’ю

561099_278234202255673_596664510_n22 травня в приміщенні ЛНУ ім. Івана Франка в рамках міжконфесійної конференції, присвяченій сімейним цінностям та викликам у подружжі, презентували львів’янам книгу протоієрея Михайла Сивака «Анатомія та психологія сімейного конфлікту».

«Мета цієї книги – сприяти тому, щоб у нашій країні зменшилася кількість розлучень. В Україні приблизно 60% шлюбів розпадаються, і це не може не хвилювати кожну людину, а Церкву особливо. Неблагополучна сім’я є джерелом багатьох проблем як в особистому, так і у суспільному житті, причиною травм дитячої психіки. Якщо б після виходу цієї книги хоча б одна подружня пара відмовилася розлучатися – то ця книга виконає своє призначення. Розрахована праця на широку аудиторію читачів: і на одружених людей, і на тих, хто тільки готується до шлюбу – щоб зрозуміти всю відповідальність цього кроку й вберегтися від помилок у родинному житті», – розповів автор книги.

І додав: «І чоловіки, і жінки – рівні у шлюбі, але водночас вони різні. Кожна сім’я зможе стати щасливою тільки тоді, коли у ній пануватиме любов. Сакральність сім’ї полягає саме у вмінні жертвувати собою заради коханої людини. Головне, ніколи не забувати – справжня любов нікого не минає».