У Львові презентували книгу свідчень Ганнусі Косів “Хочу ходити з Богом”. ФОТО

Талановита писанкарка померла у травні цього року.

У Львові відбулась презентація книги свідчень відомої писанкарки Ганни Косів, життя якої обірвала онкологія на 44 році життя.

Боротьба з хворобою була багаторічною. Головним принципом життя Ганнусі було «Ходити перед Богом». Власне, її духовним пошукам, витривалістю на шляху віри присвячена ця книга.

Видання побачило світ завдяки старанням чоловіка Ганнусі Юрія Підлісного, який і представив публіці “Ходити перед Богом”.

“Ця книга – про нове знайомство Ганнусі з Євангелієм і весь лейтмотив – це про її роздуми на цю тему. Ми почали нашу презентацію з питання що означає ходити з Богом і чи може бути людина досконалою, бо у Старому Завіті є слова про Ноя, який був чоловіком досконалим і він ходив з Богом, ось власне це і є головним у цих рядках, – сказав у коментарі 4studio чоловік Ганнусі Косів, викладач Українського католицького університету Юрій Підлісний.

“Істина відкрилась Ганнусі у тривалому спілкуванні з духівником й про її пошуки ця книга”, – резюмував пан Юрій. 

Додамо, що попри хворобу, Ганна Косів активно займалась перекладацькою діяльністю, працювала доцентом на кафедрі перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Перекладів було багато: від папських документів про шлюб та сім’ю до різних установчих документів спільноти «Віри і світло». Адже з молоду була активною членкинею спільнот «Віра і світло», «Лярш», в яких допомагають людям з особливими потребами. Перекладала також твори Жана Ваньє, Дитриха фон Гільдебранда, Клайва Льюїса.