У Львові презентували книгу свідчень людей, які зустріли Бога у своєму житті

Вчора, 19 вересня 2019 року, у Львові презентували книгу художніх репортажів письменниці Марічки Паплаускайте “Бог дивовижних людей, та інших грішників”.

«Бог дивовижних людей та інших грішників»  — це колекція щирих та відвертих свідчень людей, які говорять про Бога, не соромлячись власних помилок, слабкостей чи сумнівів, а ще – вірять у дива та невипадковості”.

Письменниця зауважила, що це дуже особисті історії:

У цих репортажах я помітила, що для цих людей Бог виступає як Друг, на якого можна покластися, з яким можна порадитися, довіритися, якого можна спитати поради і отримати відповідь. Бо є також такі герої, які насправді розмовляють з Богом і я теж так часом роблю.  Тому мені це дуже близько. Предметом мого дослідження у цій книзі був стосунок людини з Богом”, – розповіла Марічка. 

Додамо, що серед героїв  книги “Бог дивовижних людей та інших грішників” пастор, який врятував тисячі залежних від вулиці й наркотиків дітей у Маріуполі. Науковець, якого викрали та ув’язнили бойовики «ДНР». Власниця успішного бізнесу, яка не змогла врятувати від смерті власну доньку, що мала рідкісне захворювання. Новонавернений християнин, засуджений довіку за вбивства та зґвалтування. Столяр, який таємно від комуністичної влади провадив Богослужіння у квартирах вірян.