У Львові презентуватимуть виставу на основі твору «12 листів митрополита Андрея Шептицького до матері»

articleimages_59407_d8e5eff2e8f6fceae8e9У рамках проведення літературного фестивалю «Читай. Львів», який триватиме 5-6 червня, відбудеться презентація вистави «Я йду, Христе» на основі твору «12 листів митрополита Андрея Шептицького до матері» та спогадів Соломії Шептицької. Виставу представлять 5 червня о 17.00 год. у Національному музеї ім. Андрея Шептицького.

За словами Лідії Данильчук, заслуженої артистки України, співзасновниці Творчої майстерні «Театр у кошику» вистава «Я йду, Христе» буде незвичною, адже поставлять її у декораціях музею, а не у театрі.

Також під час фестивалю відбудеться презентація проекту «Зателефонуй Шептицькому», щоб з допомогою сучасних засобів розповісти більше про Митрополита, його праці і думки.

Довідка:

ArticlePortletImage_3940Фестиваль «Читай. Львів», має на меті популяризувати літературу та представити Львів як осередок літературного середовища. Програма розрахована на два дні, 5 – 6 червня, це п’ятниця і субота відповідно. В програмі фестивалю є багато подій, які зацікавлять різних людей. Це і театральні постановки, зустрічі з молодими письменниками, поетами, і покладені на музику відомі українські твори, поезія. Проект хоче показати літературу як мистецтво, яке живе усюди, в усіх колах нашої культури — музиці, театрі, книжці та навіть у екскурсіях. Локації будуть різноманітні, починаючи від музеїв і театрів Львова, до галерей і кав’ярень.

Програма Фестивалю “Читай Львів”