У Львові презентують книгу про релігійний світогляд Івана Франка

В рамках святкування дня народження видатного письменника і мислителя Івана Франка у Львові презентують монографію франкознавця, кандидата історичних наук Ігоря Медведя «Пророк чи єретик? Релігійний світогляд Івана Франка та його взаємини з духовенством». 

27 серпня о 17:00 у Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка (вул. Івана Франка, 150) відбудеться презентація книги франкознавця, кандидата історичних наук Ігоря Медведя “Пророк чи єретик? Релігійний світогляд Івана Франка та його взаємини з духовенством”.
 
«Як змінювалися релігійні погляди Івана Франка впродовж його життя? Чому в очах певної частини греко-католицького духовенства він виглядав єретиком? І як його релігійний світогляд вписується в ширші процеси взаємодії національного руху та Церкви? Про це і не тільки поговоримо на презентації книги історика Ігоря Медведя “Пророк чи єретик? Релігійний світогляд Івана Франка”», – зазначають організатори. 
 
Презентація відбудеться в день народження Івана Франка, 27 серпня 2023 року, о 17:00 у Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка (вул. Івана Франка, 150). Модеруватиме зустріч Наталя Тихолоз, директорка Інституту Франкознавства ЛНУ ім. Івана Франка.
 
Проведуть презентацію в межах міжінституційного циклу «Книжкова франкіана», співорганізаторами якого є Інститут франкознавства ЛНУ ім. І. Франка, Дім Франка, Інститут Івана Франка НАН України та Гуманітарний факультет Українського Католицького Університету.
 
Окрім представлення книги Дім Франка запрошує на цілу низку святкових заходів, присвячених дню уродин Івана Франка. До них можуть долучитися всі охочі, щоб дізнатися більше про непересічну постать митця і мислителя. У програмі – цікаві екскурсії, майстер-класи та мистецькі зустрічі.