У Львові професійно навчатимуть літургійного співу

20c397_df1ab62be38c416995b911c2437ac977Від 11 до 16 жовтня у Львові відбудуться професійні навчання літургійного співу, які проведуть викладачі-літургісти зі Львова.

Літня школа має на меті зібрати зацікавлених у відродженні і розвитку богослужбового, літургійного співу на парафіях УГКЦ. Ціль цього інтенсивного вишколу – згуртування лідерів та натхненників відродження і розвитку літургійного співу в УГКЦ. Планується, що особи, котрі пройдуть вишкіл започаткують нові ініціативи і осередки літургійного відродження, а також утворять спільноту для обміну досвідом і напрацюваннями в ділянці церковного співу.

Навчальна програма включатиме теоретичні і практичні заняття і буде зосереджена як на розвитку практичних навиків співу так і на поглиблені богословських знань. Учасники літньої школи матимуть можливість ознайомитись з ключовими знаннями з літургіки, вивчити основні літургійні напіви, а також здобути досвід спільного богослужіння у візантійсько-українському обряді, що є традиційним для Української Греко-Католицької Церкви.

До участі у школі запрошуються особи віком до 40 років з достатнім рівнем музичних слухових якостей і з високим рівнем мотивації вивчення літургійної музики. З огляду на це, кожного з потенційних учасників ми запрошуємо на співбесіду, яка відбудеться за декілька тижнів перед початком школи.

Організатори школи:
– Фонд ім. митрополита Андрея Шептицького
– Патріарша літургійна комісія УГКЦ
– Свято-Іванівська Лавра студійського уставу УГКЦ

Бажаючі взяти участь у літній школі мають заповнити анкету та надіслати її до 15 вересня на адресу sheptytsky.foundation@ugcc.org.ua. Відтак протягом двох тижнів з кандидатами на школу будуть проведені співбесіди. Оскільки кількість місць на школі є обмеженою, пріоритет для участі буде надаватись аплікатам, які відповідають вимогам школи, надіслали заявку першими, а також успішно пройшли співбесіду.

Внесок за участь у школі складає 500 грн. (що є приблизно 10% від загальної вартості школи для 1 особи), доїзд до місця проведення школи учасники оплачують самостійно.

За матеріалами: “Дивенсвіт”.