У Львові просто неба відкрили галерею писанок

У рамках святкування Великодня у Львові відбудеться VІ Фестиваль Писанок. На площі Музейній біля Домініканського собору 15 квітня просто неба відкрили Галерею мистецьких писанок. Цьогоріч львів’яни можуть побачити близько півсотні півметрових авторських великодніх яєць.

«Фестиваль писанок – це своєрідний арт-проект, у рамках якого відомі митці, аматори, юні майстри, громадські діячі, молодіжні рухи створюють унікальні роботи у формі писанки, Кожна робота – це ідея, мрія та історія. Крім того, щороку у рамках Фестивалю писанок ми проводимо благодійну акцію «Добра справа», під час якої збираємо кошти, щоб допомогти тим, хто справді цього потребує», – зазначає організатор Фестивалю Андрій Сидор. Експозиція триватиме до 8 травня.

У рамках Фестивалю писанок також діятиме і Великодня арт-майстерня, у якій і діток, і дорослих навчатимуть, як розписувати писанки, розкажуть про значення символів та кольорів. Цікавими будуть і майстер-класи від Львівської свічкової Мануфактури зі створення свічок-писанок.

За матеріалами: tvoemisto.tv