У Львові розкажуть про благодійний аукціон для допомоги українським військовим, який стартує з празького монастиря

PrahaСьогодні, 19 червня, у приміщенні книгарні «Книжковий дворик» у Львові (вул. Винниченка, 4) о 16.00 год. відбудеться прес-конференція, присвячена благодійному аукціону, який відбудеться 22 червня у Празі, в рамках проекту «Допоможи фронту – Єдність. Талант. Перемога».

У прес-конференції візьмуть участь волонтери та митці: Богдан Масляк, Катерина Немира, Анна Колодочка, студенти львівських вишів, повідомляє прес-служба ЛМР.

В рамках проекту «Допоможи фронту – Єдність. Талант. Перемога», розпочато підготовку до циклу благодійних аукціонів та виставок-продажів, які відбуватимуться в різних країнах Європи. Мета заходу: інформування про події в Україні та залучення додаткових ресурсів для допомоги українському народу в непростий час.

Перший аукціон відбудеться в серці Європи – місті Празі – 22 червня 2015 року в церкві і монастирі Діви Марії Сніжної Farnost Panny Marie Sněžné v Praze (римо-католицька парафія Діви Марії Сніжної Římskokatolická farnost u kostela Panny Marie Sněžné, Jungmannovo náměstí 18/753, Praha 1).

Благодійна виставка-продаж триватиме з 22 червня по 7 липня 2015 р. Захід відбудеться за підтримки духовенства чеської єпархії, Посольства України в Чеській Республіці, міської адміністрації, мешканців і гостей Праги та української громади Чехії.

Охочі долучитися до ініціативи можуть писати на електронну адресу: dopfronty.art@gmail.com, або зателефонувати координатору ініціативи Анні Колодочці за тел.: (097) 276 0350.

Координатор проекту в Празі: Galina Andrejceva (на Facebook), еmail: uepgalina@gmail.com, тел.: +420 775 781 997.