У Львові розкажуть як пережити час Великого посту з дітьми

Катехези-пістУ неділю, 1 березня, католицька парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує на майстер-клас «Як пережити час посту з дітьми? Добрі, старі традиції доступні сучасній дитині». Захід відбудеться у Львові у корпусі Філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету (вул. Хуторівка, 35а). Початок об 11.00 год.

«Як і у кожну неділю, разом проведемо час після Служби Божої та покажемо, як можна відкрити дітям значення і зміст часу посту через ігри, вироби з паперу та прості дії. Покажемо декілька простих методів, які можна застосувати вдома з родиною чи в шкільних і катехетичних заняттях» – зазначають організатори.

Майстер-клас буде проводити Клуб педагогічної креативності «АНІМА» (педагогічний відділ Католицької парафії св. Йоана Павла ІІ).

«Успішний переказ віри спирається на прикладі батьків чи вчителів. Коли діти бачать, що віра важлива для їхніх вихователів, що батьки вважають її за найважливішу справу, тоді є більше шансів, що і у дітей в майбутньому віра знайде важливе місце. Тим, що допомагає у вихованні є також активізуючи методи, які допоможуть вихованцю зрозуміти, запам’ятати і використати на ділі те, чого навчився» – переконаний о. Григорій Драус, парох парафії св. Йоана Павла ІІ.

саморобкиВ часі занять на початку батькам, вчителям, аніматорам організатори покажуть приклади саморобок, які несуть в собі духовий зміст. Далі на Літургії молитимуться з дітьми, буде спеціальна активізуюча проповідь. А опісля аніматори з дітьми проведуть заняття, використовуючи на практиці методи яких щойно навчились. Всі саморобки будуть присвячені темі посту: молитва, Слово Боже, відречення, добрі вчинки.

«Приклади саморобок: на маленькому дереві, використовуючи заготовку, зможемо намалювати хрест. Для дітей це буде, мабуть, перша самостійно намальована ікона! Зроблені з паперу свічки дадуть можливість записати постанови. Також зробимо малий сувій Біблії (так виглядали у античних часах книги), з самостійно записаним Словом зі Святого Письма. Використовуючи знак попелу – покажемо дітям, що наше життя обмежене. Ці та багато інших методів покажуть, що період Великого Посту – це чудовий час, щоб глибше пізнати Бога і самого себе» – розповів о. Григорій.

Програма заходу:

11.00 – майстер-клас для батьків, аніматорів та педагогів;
12.00 – Служба Божа (латинського обряду);
13.00 – заняття для дітей і всієї родини на тему «Піст»

Вхід на захід вільний.

Контакти: о. Григорій Драус
097-517-06-42
093-433-85-22